Kontakt HMR Jacob

Haslinger HMR Jacob

Rainer Sicklinger

technik mechanik
Kierownik przygotowania do pracy HMR Jacob
Tel. +49 8543 9618- 531
r.sicklinger@remove-this.hmr-jacob.de

Konrad Drasch

Mistrz metalurg
Przygotowanie do pracy HMR Jacob

Tel. +49 8543 9618 - 516
k.drasch@remove-this.hmr-jacob.de

Bernhard Schwarzmeier

Certyfikowany inżynier mechanik
kierownik programowania cięcia laserowego

Tel. +49 8543 9618 - 515
b.schwarzmeier@remove-this.hmr-jacob.de

Christian Oswald

Feinmechanikermeister (Maschinenbau), Schweißfachmann
Lehrlingsausbildung
Werkstattmeister Bereich Drehen/Fräsen
Tel. +49 8543 9618 - 526
c.oswald@remove-this.hmr-jacob.de

Monika Schwarzmeier

Kierownik adminsitracji HMR Jacob



Tel. +49 8543 9618- 511
m.schwarzmeier@remove-this.hmr-jacob.de

Helmut Kiesenbauer

Kierownik ds. dostaw



Tel. +49 8543 9618 - 519
h.kiesenbauer@remove-this.hmr-jacob.de

Martina Heuermann

Dystrybucja / Sales
DACH + Export

Tel. +49 9932 9537 - 16
m.heuermann@remove-this.hmr-jacob.de


Günter Giefing

Sprzedaż prętów napinających/ Sales Austria

Tel. +43 664 3868636
giefing@remove-this.hmr-jacob.de

Klaus Schneider

mgr inż. (FH)
Dystrybucja/ Sales

Tel. +49 162 2652567
k.schneider@remove-this.hmr-jacob.de

selina Hasreiter

Administracja


Tel. +49 9932 9537 - 10
s.hasreiter@hmr-jacob.de