Kontakt w zakresie konstrukcji metalowych

Haslinger GmbH Metallbau

Peter NIedermeier

mistrz przemysłowy
konstrukcja / rozwój projektu

Tel. +49 8543 9618 - 19
peter.niedermeier@remove-this.metallbau-haslinger.de

Michael stöger

technik z certyfikatem państwowym w zakresie inżynierii stali konstrukcyjnej
stellv. Kierownik w zakresie konstrukkcji/ technicznego kierowania projektem / rozwoju


Tel. +49 8543 9618 - 18
michael.stoeger@remove-this.metallbau-haslinger.de

Andreas Moritz

planista systemów technicznych

Tel. +49 8543 9618 - 46
andreas.moritz@remove-this.metallbau-haslinger.de

Christian Wimmer

technik z certyfikatem państwowym
kierownik konstrukcji / rozwoju projektu

Tel. +49 8543 9618 - 27
christian.wimmer@remove-this.metallbau-haslinger.de

Bernhard Schwarzmeier

Certyfikowany inżynier mechanik
/ projektowanie / konstrukcje

Tel. +49 8543 9618 - 515
bernhard.schwarzmeier@remove-this.haslinger-dlgmbh.de

Stefan Frommelt

Przygotowanie do pracy

Tel. +49 8543 9618 - 831
stefan.frommelt@remove-this.metallbau-haslinger.de

Henry Wölfer

technik z certyfikatem państwowym w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych
konstrukcje/ projektowanie

Tel. +49 8543 9618 - 832
<linkTel. +49 8543 9618 - 832<br />henry.woelfer@remove-this.metallbau-haslinger.de

Martin Meisinger

B.Eng. (Budowa maszyn)
Projektowanie / konstrukcja

Tel. +49 8543 9618 - 20
martin.meisinger@remove-this.metallbau-haslinger.de

Thomas Märzendorfer

Główny inżynier mechanik / specjalista ds. spawalnictwa
Przygotowanie do pracy w zakresie konstrukcji dźwigowych / Testy UVV

Tel. +49 8543 9618 - 30
thomas.maerzendofer@remove-this.metallbau-haslinger

Thomas Schwarzbauer

Koordynator produkcji
zarządzanie warsztatem konstrukcji stalowych

Tel. +49 8543 9618 - 25
thomas.schwarzbauer@remove-this.metallbau-haslinger.de

Gerda Damböck

administracja

Tel. +49 8543 9618 - 16
gerda.damboeck@remove-this.metallbau-haslinger.de

Alina Ecker

Administracja

Tel. +49 8543 9618 - 824
alina.ecker@remove-this.metallbau-haslinger.de

Katrin Kernbichler

ekonomista biznesowy
kierownik administracji

Tel. +49 8543 9618 - 13
katrin.kernbichler@remove-this.metallbau-haslinger.de

Karina Mense

Administracja

Tel. +49 8543 9618 - 15
monika.noebauer@remove-this.metallbau-haslinger.de

Monika Nöbauer

Administracja

Tel. +49 8543 9618 - 26
monika.noebauer@remove-this.metallbau-haslinger.de

Maja Günther

Konstrukcja metalowa stażyści

Tel. +49 8543 9618 - 28
maja.guenther@metallbau-haslinger.de